VIDEO Šialený kiks! Hráč belasých zahodil nemožné, na toto neexistuje výhovorka

Na snímke vľavo Moha (v bielom)Na snímke vľavo Moha (v bielom) Zdroj: TASR - Pavel Neubauer

BRATISLAVA - Futbalisti Slovana Bratislava remizovali v sobotnom prípravnom zápase pred obnovením Fortuna ligy na Tehelnom poli s FK Senica 0:0.

Belasí počas duelu nasadili na oba polčasy dve rozdielny jedenástky a boli lepším mužstvom. Dokonca aj siahali na víťazstvo, keď mal v 88. minúte superšancu Moha. Trestuhodne a nepochopiteľne však zlyhal v absolútne jasnej príležitosti, ktorá sa musí premieňať aj v okresne lige.

Hráči síce hrali ostrý zápas po veľmi dlhej dobe, ale na podobné zlyhanie naozaj nie je žiadne vhodné vysvetlenie. Takéto šance hráč kalibru, akým Moha je, proste musí premieňať. Obzvlášť, ak by tým zrejme rozhodol o výhre.

Viac o téme: FK Senica ŠK Slovan Bratislava Moha