Réway už otvorene zvažuje koniec kariéry: Bola to cesta peklom! FOTO Vytvoril aj anketu

Martin Réway (v bielom)
Martin Réway (v bielom)

POPRAD - Zatiaľ posledným pôsobiskom 25-ročného útočníka Martina Réwaya bol v sezóne 2019/2020 HK Poprad. Jeho budúcnosť je však nateraz veľmi nejasná.

Momentálne už otvorene zvažuje koniec kariéry. Na sociálnych sieťach dokonca usporiadal aj anketu, kde sa môžu vyjadriť fanúšikovia. „Neberte to tak, že sa chystám rozhodnúť podľa tejto ankety. V podstate mám nejakú predstavu o tom, či pokračovať alebo nie, ale zaujíma ma váš názor. Hokej mi priniesol veľa radosti, ale aj utrpení. Posledných pár rokov to bola cesta peklom, toľko klamstva sa o mne narozprávalo a každý pridal niečo extra, aby to bol ešte pikantnejší príbeh. Hokej ma vždy bavil, aj keď sa mi nedarilo, ako by som si predstavoval. Ale stále viac a viac mám pocit, že už je čas tú kapitolu uzavrieť,“ napísal Réway.

Réwayovu kariéru ovplyvnili nielen problémy so životosprávou, ale aj zápal srdcového svalu, pre ktorý vynechal celý ročník 2016/2017. Odvtedy vystriedal viacero pôsobísk v rôznych krajinách. Nevyšiel mu pokus presadiť sa do NHL, po angažmánoch v KHL, Švédsku či Česku sa rozhodol pre Poprad.

"Je to ťažké. Niektoré momenty mi ukazujú, že to stále mám v sebe. Chcel by som sa vrátiť na nejakú úroveň. Je možné, že sa to už nestane a na to sa musím pripraviť, ale v živote mi už neverilo veľa ľudí. Hovorili, že už nikdy nebudem hrať hokej. Ja však mám v sebe motiváciu a sám to chcem dokázať," povedal nedávno. Medzitým sa však jeho názor zrejme zmenil.


Tagy: Martin Réway

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
TASR, športky
Foto:
TASR - Oliver Ondráš, Instagram Martin Réway

DISKUSIA