Slovenský obranca sa dohodol na novom kontrakte: Ex-reprezentant zotrvá ďalší rok v zahraničí

Tomáš Hubočan
Tomáš Hubočan

NIKÓZIA - Slovenský futbalový obranca Tomáš Hubočan zostáva na Cypre aj v ďalšej sezóne potom, ako predĺžil zmluvu s Omoniou Nikózia o ďalší rok. V krajine už predčasne ukončili túto sezónu následkom pandémie COVID-19.

"Som rád, že zostávam na Cypre aj v ďalšej sezóne. S rodinou sme sa tam práve udomácnili, a po neskoršom nástupe do sezóny ma medzi seba prijali aj spoluhráči, hoci som odohral iba pár zápasov. Preto ma teší, že budem mať možnosť pokračovať a prípadne pomôcť klubu aj v Lige majstrov," sprostredkovala pre TASR slová 34-ročného Hubočana jeho zastupiteľská agentúra.

Podpis zmluvy potvrdil aj medzinárodný agent Roman Vojtek zo Stars&Friends. "Omonia Nikózia je kvalitný klub, ktorý má ambície hrať na popredných miestach. Tomáša si tam vážia pre jeho charakter a futbalové skúsenosti veľkého profesionála. Záujem klubu predĺžiť zmluvu bol naozaj obrovský a cítili sme to už dlhšie, no rokovania na chvíľu prerušila koronakríza. Keď sme sa k nim ale vrátili, dohoda bola už ľahká," povedal Vojtek.

Hubočan, ktorý už ukončil reprezentačnú kariéru, počas kariéry pôsobil v Olympique Marseille, Trabzonspore, Diname Moskva či MŠK Žilina.


Tagy: Tomáš Hubočan

Zdroj:
TASR
Foto:
TASR - Martin Baumann

DISKUSIA