Ex-prezident Barcelony si rýpol do Realu: Keby bol na čele Madrid, La Liga by sa už skončila!

Joan Gaspart
Joan Gaspart

BARCELONA - Zaujímavý a z určitého pohľadu kontroverzný názor vypustil do sveta bývalý prezident Barcelony Joan Gaspart, ktorý bol najvyšším funkcionárom katalánskeho klubu v rokoch 2000 až 2003.

Podľa Gasparta by sa La Liga nedohrala, ak by bol na čele ligovej tabuľky Real Madrid. "Keby pred prerušením súťaže viedol ligu Real Madrid, La Liga by sa skončila," rýpol si do prestaviteľov španielskeho futbalu a rovnako aj bieleho baletu prostredníctvom rozhovoru pre spoločnosť Tertulia del 10 del Barca. Momentálne drží Barcelona dvojbodový náskok pred práve spomínaným Realom Madrid, pričom do konca sezóny zostáva 11 ligových zápasov.

Ex-prezident Barcelony vyslovil svoj názor aj na prípadný návrat Brazílčana Neymara, ktorý je neustále spájaný s príchodom do tímu, z ktorého v roku 2017 odišiel za svetovo rekordných 222 miliónov eur do francúzskeho PSG. "Rád by som videl Neymara v Barcelone. Neustále sa o ňom niečo píše, ale je potrebné odpúšťať. Chcel by som ho vidieť späť, aby hral opäť za Barcu."


Tagy: FC Barcelona Joan Gaspart

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Foto:
fcbarcelona.com

DISKUSIA