VIDEO Slovenské hokejové hviezdy nezvyčajne v jednom tíme: Meranie síl s viac ako 30 gólmi!

Martin Fehérváry (v čiernom), Adam Ružička (vľavo) a Michal Čajkovský počas hokejbalového zápasu
Martin Fehérváry (v čiernom), Adam Ružička (vľavo) a Michal Čajkovský počas hokejbalového zápasu

BRATISAVA - Týchto hráčov okrem reprezentácie v jednom tíme nenájdete. Veľké hviezdy slovenského hokeja využili pekné počasie a spoločne sa zabavili, a aj si zatrénovali počas hokejbalového zápasu. Hráči ako Martin Fehérváry, Michal Čajkovský, Adam Ružička či Filip Krivošík sa predstavili na palubovke tímu HBK Vrakuňa proti súperovi Golden Boys. O góly núdza rozhodne nebola.

Chlapci sa stretli v Bratislave vďaka prestávkam, v respektíve koncu, hokejových sezón. Inokedy sa v rovnakom drese stretávajú v reprezentácii, tentoraz si skúsili boj v hokeji podobnom športe - hokejbale. Zlepený tím z hráčov NHL, AHL, KHL či z fínskej ligy preveril na ihrisku HBK Vrakuňa zohratý celok.

V spoločnom súboji určite nešlo o to spoznať víťaza. Dôležité bolo užiť si spoločne strávený čas a zabaviť sa. Tréning bol len pridanou hodnotou. "Padalo veľa gólov, ani sme to už nepočítali. Myslím si však, že sme dali okolo 30 gólov. Išlo hlavne o srandu," povedal jeden z hráčov Adam Ružička, ktorého si v drafte NHL vybrala organizácia Calgary Flames.

V časoch, kedy majú mnohí mladí ľudia priestor športovať, ale radšej uprednostnia počítačové hry, išli hokejisti krásnym príkladom, ako sa dá stráviť voľný čas. Po pandémii koronavírusu by sa mal každý v rámci možností rozhýbať a povenovať sa zdravému životnému štýlu.


Tagy: Michal Čajkovský Martin Fehérváry Adam Ružička Filip Krivošík HBK Vrakuňa

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka slovenskej Tipsport Extraligy
Zdroj:
športky
Foto:
Športky/Ján Zemiar; Video: Športky/Ján Zemiar

DISKUSIA