Trnavský Spartak rozhodne nie je na predaj: Naše plány sú dlhodobé, krôčik po kroku budeme silnejší!

Ilustračné foto
Ilustračné foto

TRNAVA - Futbalový klub Spartak Trnava rozhodne nie je na predaj! Tak znie vyhlásenie vedenia klubu. Priznáva však, že kríza sa ich finančne dotkla, no to asi každého športového odvetvia.

Ako uvádzajú v stanovisku, podviživený profesionálny šport na Slovensku dostal ďalšiu ranu a bude sa z nej ešte dlho spamätávať. Pocítil to aj trnavský Spartak, no majitelia Michal a Tomáš Drobní potvrdili, že ich plány s klubom sú dlhodobé.

Športky vám prinášajú celé vyhlásenie klubu bez redakčných úprav:

„Vstúpili sme do klubu len pred trištvrte rokom a rozhodne sme ho nekupovali na jednu sezónu, naše plány sú dlhodobé. Samozrejme, všetko je za určitú cenu vždy na predaj, no v tejto chvíli neuvažujeme týmto smerom, ale skôr aktívne hľadáme partnerov, ktorí by klubu finančne pomohli, aby sme si mohli dávať vyššie ciele. Momentálne sa sústredíme na dohratie tejto sezóny a aktívne pokračujeme v rozhovoroch s hráčmi, ktorí by náš klub mali posilniť od nového ročníka.

Veľmi dobre si uvedomujeme, že táto situácia naštrbila plány asi každému a výnimkou sme neboli my a náš klub. Veľmi pozorne sme sledovali všetko, čo sa v Spartaku dialo. Vážime si ako sa zachovali fanúšikovia, keď kupovali vstupenky na virtuálny zápas a ako sa postavila k problémom väčšina kádra a zamestnanci, čím nám dali najavo, že sme v tom spolu. Aj preto cítime istú morálnu zodpovednosť vynaložiť maximálne úsilie, aby sme spoločne klubu pomohli a krôčik po kroku ho robili silnejším. Sme presvedčení, že Spartak a jeho fanúšikovia si to zaslúžia.“


Tagy: FC Spartak Trnava

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/Ivan Kopčáni

DISKUSIA