VIDEO Nový hit internetu: Absolútna paráda, 19-ročný český brankár to dal na Zidana!

ZLÍN - Futbalisti Zlína zdolali v sobotňajšom stretnutí 28. kola českej najvyššej súťaže Příbram 1:0. V súboji tímov bojujúcich o záchranu odohral na domácej strane celý duel slovenský obranca Róbert Matejov. Stredopoliar Marek Hlinka hral do 77. minúty. V 68. minúte dostal žltú kartu.

V súboji týchto klubov však zaujal jeden netradičný a mimoriadne zaujímavý moment. To, čo si dovolil iba 19-ročný brankár hostí Martin Melichar, si zaslúži obrovskú odvahu.

Proti napádajúcemu súperovi totiž vytiahol famózny a nečakaný trik, za ktorý by sa nehanbili ani hráči v poli. Inšpiroval sa totiž slávnym Zinedinom Zidanom.

Ak by to nevyšlo, na jeho hlavu by sa zviezla vlna kritiky. Lenže jemu sa to podarilo dokonale, za čo si zaslúži veľký rešpekt a určite ho pochválil aj tréner Pavel Horváth. Aj keď jeho tím nezískal ani bod a naďalej zostáva v tabuľke posledný.

Viac o téme: 1.FK Příbram FC Zlín Martin Melichar
  • Zdroj: TASR, športky