VIDEO Ferguson poslal Conorovi odkaz inšpirovaný legendárnou hrou: Prijme McNugget jeho výzvu?

Tony Ferguson a Conor McGregor
Tony Ferguson a Conor McGregor

BRATISLAVA - Aktuálne druhý muž ľahkej váhy najprestížnejšej organizácie UFC Tony Ferguson stále prahne po skalpe írskej hviezdy MMA Conora McGregora. Íra, ktorému s obľubou nadáva do McNuggety, sa pokúša zo zápasníckeho dôchodku dostať späť a teraz sa o to pokúsil originálnym videom s jasnou výzvou.

Aj keď v tvrdom americkom súboji utrpel s Justinom Gaethjem krutú porážku, nedá si pokoj a už si našiel novú výzvu. Keďže šancu bojovať so stále neporazeným šampiónom Nurmagomedovom dostal jeho premožiteľ Gaethje, on sa musí zmieriť aj s aktuálnou štvorkou ľahkej váhy, ktorou je ikona UFC Conor McGregor. 

K originálnej výzve, ktorú svojmu veľkému rivalovi poslal prostredníctvom videa na sociálnej sieti, inšpirovala Fergusona kultová hra GTA. Do vtipnej koláže pridal niekoľko svojich ilustračných fotiek, na jednej z nich si ako smrtka ide pre skalp McGregora a svoje veľkolepé dielo na sociálnej sieti okomentoval slovami: "Poďme UFC znovu urobiť skvelým."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Mcnugget⚔️Monday” Make UFC Great Again MUGA CSO SnapDownCity # DarceKnightRises # NoSauceOldClip

Príspevok, ktorý zdieľa @TonyFergusonxt (@tonyfergusonxt),

 

Bohužiaľ zaujímavý súboj divákom nie je dopriaty už veľmi dlho. Najprv duelu bránila manažérska firma Paradigm Sports, pod ktorej záštitou obidvaja borci súčasne boli. Potom, čo Ferguson v roku 2019 prestúpil do Ballengee Group sa o súboji mohlo opäť začať diskutovať, ale stále k nemu neprišlo. McGregor totiž nedávno zavesil rukavice na klinec s vysvetlením, že tam pre seba nevidí žiadneho zaujímavého súpera, ale duel s Fergusonom by si určite prial každý fanúšik bojových športov.

Práve tento súboj by Conorovi mohol otvoriť dvere k žiadanej odvete so stále neporazeným Nurmagomedovom, ktorý už Íra v jednej vzájomnej konfrontácii zdolal. Podľa prezidenta UFC Whitea už obidvaja borci mali príležitosť, keď kvôli pandémii nového koronavírusu z UFC 249 odstúpil práve šampión Khabib. McGregor bol jedným z možných náhradníkov, ale napokon z toho bol zápas dvoch Američanov Fergusona s Gaethjem. Nuž, uvidíme ako na Fergusonovu výzvu Conor zareaguje tentokrát. 


Tagy: MMA Tony Ferguson Conor McGregor UFC

Zdroj:
športky
Foto:
Koláž Športky - SITA/AP

DISKUSIA