VIDEO Sagan v sebe opäť nezaprel zabávača: Sranda musí byť aj počas náročnej prípravy v Rakúsku

Peter Sagan a Daniel Oss
Peter Sagan a Daniel Oss

ÖTZTAL - Slovenský cyklista Peter Sagan je momentálne so svojím tímom Bora-Hansgrohe v tréningovom kempe v rakúskom stredisku Ötztal. Sezónu po koronavírusovej pauze odštartuje 1. augusta na talianskom podujatí Strade Bianche.

Sústredenie v Tirolsku sprevádzajú v čase pandémie prísne hygienické a bezpečnostné opatrenia. Tímy sú rozdelené na viaceré skupiny, pričom kým niektoré sa pripravujú vo vysokej nadmorskej výške, iné zase trénujú v doline.

 "Sme vo výške 2050 metrov a bývame v hoteli, ktorý otvorili len kvôli nám. Sme tu desiati. Keď som sa sem balil, rozmýšľal som, čo si vôbec pobalím. Bolo to po prestávke také divné. Ale teraz sa na to pozerám tak, že ako keby ani koronavírus nebol. Tu v Rakúsku sa ľudia stretávajú tak ako predtým, ako keby sa nič nestalo," uviedol slovenský reprezentant počas utorňajšej on-line tlačovej konferencie so slovenskými médiami.

Spoločnosť trávi Peter Sagan okrem svojho brata Juraja najmä s talianskym kolegom Danielom Ossom. Podľa fotiek a videí, ktoré pridávajú na sociálne siete majú pritom okrem tvrdej driny evidentne postarané aj o zábavu. 

 


Tagy: Peter Sagan Daniel Oss Ötztal

Zdroj:
TASR, športky
Foto:
Twitter - Peter Sagan; Video: Youtube, Facebook

DISKUSIA