Kanárici prespali úvod druhého polčasu: VIDEO Dudov Norwich dostal tvrdú príučku

Danny Ings a Nathan RedmondDanny Ings a Nathan Redmond Zdroj: SITA/AP/Richard Heathcote

NORWICH - Futbalisti Norwichu City si ešte viac skomplikovali situáciu v boji o záchranu v anglickej Premier League. Posledný tím tabuľky prehral v piatkovom dueli 30. kola doma so Southamptonom hladko 0:3. Slovenský reprezentant Ondrej Duda nastúpil za domácich až v 80. minúte za rozhodnutého stavu.

Všetky góly v premiérovom zápase oboch tímov po koronavírusovej pauze padli po prestávke. V 49. minúte poslal hostí do vedenia Danny Ings, o päť minút neskôr zvýšil na 2:0 Stuart Armstrong. Nathan Redmond potom v 79. minúte spečatil jasný triumf Southamptonu, ktorý poskočil na 13. miesto. Norwich z chvosta tabuľky stráca na záchranu šesť bodov, má však už na konte o zápas viac ako jeho konkurenti.