Najočakávanejší fight večera ovládol Čepo: Jeho snúbenica sa do superfinále nedostala

Vlastislav Čepo dokázal zdolať Samuela Krištofiča
Vlastislav Čepo dokázal zdolať Samuela Krištofiča

BRATISLAVA - Slovenská časť projektu Oktagon Underground vyvrcholila šiestym podujatím. Po víťazstvách postúpili do československých superfinále Vlastislav Čepo, Lucia Szabová i Ronald Paradeiser. Celkový víťaz projektu Underground vzíde z duelu najúspešnejších bojovníkov z českej a slovenskej strany "pavúka".

O najočakávanejší zápas večera sa postarali Čepo a jeho kolega z gymu Samuel "Pirát" Krištofič. Atraktívny duel napokon vyznel lepšie pre Čepa, ktorý vyhral na body. Krištofič tak nenadviaže na triumf z projektu Oktagon Výzva 2. 

"Ruka nebolí, srdce áno. Myslel som si, že som na tom bodovo lepšie. Mal som fyzický fond aj ďalšie veci. Jednoducho všetko na to, aby som v prvom kole mohol spraviť viac a viac zatlačiť. Vplyvom nejakej vykonštruovanej ilúzie alebo neviem čoho, som si myslel, že mi to hrá do kariet a že to bude moje. Som zo seba sklamaný. Hnevám sa na seba a ospravedlňujem sa fanúšikom za prehru," uviedol "Pirát" na instagrame. Čepo sa v superfinále stretne s Matějom Peňázom.

Zaujímavosťou večera bola snaha dvoch snúbencov - Čepa a Lucie Krajčovič - o postup do československého finále. Krajčovič však nestačila na Luciu Szabovú, ktorej podľahla na body. Tá sa v ženskom superfinále do 61 kg stretne s Terezou Bledou. Pozíciu jedného z najväčších favoritov projektu potvrdil Ronald Paradeiser. Michala Petriša zdolal po KO v 1. kole a vo finále do 80 ho pravdepodobne čaká Matouš Kohout, ktorý pravdepodobne nahradí zraneného Lea Brichtu.

Ivana Barteka, ktorý zdolal Simona Micháleka, čaká vo finále Daniel Škvor. Ďalšiu superfinálovú dvojicu vytvoria Marco Novák a Tadeáš Růžička. Superfinále projektu Oktagon Underground je na programe v sobotu 4. júla v Brne.

Výsledky Oktagon Underground 6:

Finálové zápasy pyramídy:
do 90 kg: Vlastislav Čepo - Samuel Krištofič /Čepo na body/
do 61 kg: Lucia Szabová - Lucia Krajčovič /Szabová na body/
do 80 kg: Ronald Paradeiser - Michal Petriš /Paradeiser KO v 1. kole/
do 70 kg: Marco Novák - Denis Tripšanský /Novák KO v 3. kole/
do 100 kg: Ivan Bartek - Simon Michálek /Bartek KO v 2. kole/

Superfighty:
do 90 kg: Jakub Benko - Vasil Ducár /Benko na body/
do 50 kg: Monika Chochlíková - Viktorie Bulínová /Chochlíková na body/
do 70 kg: Roman Paulus - Tomáš Drábik /Paulus v 1. kole KO/
do 70 kg: Tomáš Zajac - Jacob Mikula /Zajac na body/
do 80 kg: Milan Kratochvíla - Denis Farkaš /Kratochvíla v 1. kole TKO/


Tagy: Lucia Krajčovič Samuel Krištofič Vlastislav Čepo Lucia Szabová

Zdroj:
TASR
Foto:
Oktagon MMA

DISKUSIA