VIDEO Liverpool rozstrieľal Crystal Palace, Dúbravka inkasoval pri remíze s Aston Villou

Mohamed Salah a Sadio ManéMohamed Salah a Sadio Mané Zdroj: SITA/AP/Paul Ellis

NEWCASTLE - Futbalisti FC Liverpool zdolali v stredajšom domácom stretnutí 31. kola najvyššej anglickej súťaže Crystal Palace 4:0. Na čele tabuľky si vypracovali 23-bodový náskok a ak vo štvrtok ich najbližší prenasledovateľ Manchester City nezvíťazí na pôde londýnskej Chelsea, v predstihu získajú prvý ligový titul po tridsiatich rokoch.

Futbalisti Newcastlu United remizovali s Aston Villou 1:1. Slovenský brankár Martin Dúbravka inkasoval až v 83. minúte, keď bod pre hostí zabezpečil Ahmed Elmohamady. Loptu zo siete lovil po dvoch dueloch, v ktorých si udržal čisté konto.

Norwich City s Ondrejom Dudom si skomplikoval "záchranárske" práce, keď doma podľahol Evertonu 0:1. "Kanárici" sú v ligovej tabuľke na 20. priečke, na 17. miesto znamenajúce zotrvanie v Premier League majú manko šesť bodov. Slovenský stredopoliar hral do 71. minúty.

Ondrej Duda v súboji Galéria fotiek (10) Zdroj: SITA/AP/Kirsty Wigglesworth

Hrdinom Manchestru United sa v zápase so Sheffieldom United stal Anthony Martial. Francúzsky útočník sa pod triumf domácich 3:0 podpísal hetrikom.