VIDEO Sevilla remizovala štvrtýkrát za sebou: Tentokrát stratila body s Valladolidom

Cristian Tello a Oliver Torres v súbojiCristian Tello a Oliver Torres v súboji Zdroj: SITA/AP

SEVILLA - Futbalisti FC Sevilla remizovali v španielskej lige štvrtýkrát za sebou. V dueli 32. kola stratili doma body s Valladolidom po výsledku 1:1 a nevyužili šancu dostať sa minimálne do soboty pred Atletico Madrid na tretiu priečku.

Aspoň bod pred favorita zariadil až v 83. minúte Lucas Ocampos z pokutového kopu. Valladolid viedol po góle Kika Olivasa z prvého polčasu, domácim v 55. minúte VAR anuloval gól Munira El Haddadiho pre ofsajd. Sevilla reštartovala sezónu triumfom v derby nad Betisom, potom však remizovala postupne s Levante, Barcelonou i Villarrealom. Valladolid je v tabuľke La Ligy na 14. pozícii.