VIDEO Lobotka pri celozápasovej premiére pomohol Neapolu k ďalšej výhre, AC Miláno zdolalo AS Rím

Stanislav LobotkaStanislav Lobotka Zdroj: profimedia.sk

NEAPOL - Slovenský futbalový reprezentant Stanislav Lobotka odohral prvýkrát od príchodu do Neapola celý zápas. Jeho tím zvíťazili v nedeľňajšom domácom stretnutí 28. kola talianskej Serie A nad SPAL Ferrara 3:1. Neapol dosiahol piaty triumf za sebou a v ligovej tabuľke figuruje na šiestom mieste.

V základnej zostave sa predstavil aj Lukáš Haraslín, za Sassuolo však odohral iba prvý polčas. Na jeho miesto nastúpil Jeremie Boga a dvomi gólmi pomohol k domácej remíze s Hellasom Verona 3:3. Hostia pritom viedli až do 90.+7 minúty, bod pre Sassuolo zariadil Rogerio.

Šiesty triumf za sebou si pripísala Atalanta, ktorá zvíťazila v Udine 3:2 a poistila si štvrté miesto v ligovej tabuľke. Pred piatym AS Rím má náskok deväť bodov.

AC Miláno zvíťazilo nad AS Rím 2:0. Oba góly strelili až v závere duelu, najprv sa presadil Ante Rebič, poistku pridal Hakan Calhanoglu, ktorý premenil jedenástku. Rimania prehrali prvýkrát po troch víťazstvách.