Životná výhra: Na piatich futbalových dueloch zarobil 108-tisíc eur!

Životnú výhru si na svoje konto pripísal tipér z južného Slovenska. Na tiket si vybral päticu futbalových duelov. Predvídal v nich nielen víťazov zápasov, ale aj to, že v zápasoch sa strelecky presadia oba kolektívy. Stalo sa, vklad 50 eur premenil na bombastickú výhru 108 174 eur. Jedným slovom paráda.

Výherca neskrýval obrovskú radosť, ktorú ešte niekoľko hodín po skončení posledného súboja na tikete stále predychával. „Posledný zápas sa dohral o pol jednej po polnoci. Odvtedy som nespal. Už je to asi pätnásť hodín. Asi musím do seba rupnúť desať pív, aby som konečne bez problémov zaspal,“ opísal svoje pocity. Na ceste za životnou výhrou mu prialo šťastie. V jednom prípade, konkrétne Ostrava, padol rozhodujúci gól v 96. minúte, Bohemians otočil až v nadstavenom čase a rovnako otočka bola aj v súboji Lazio – Fiorentina. „Na tomto tikete mi šťastie prialo, na ďalších dvoch stačilo po jednom góle a bolo by ďalších 90-tisíc. Nabudúce,“ dodal šťastný výherca.

Fantázia, čo poviete. Výherca skúsil a teší sa zo životnej výhry. Máte aj vy svojich favoritov? Vyberte si ich na svoje tikety. Prajeme vám podobne úspešné trefy a ešte väčšie výhry.


Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Gambrinus ligy
Zdroj:
PR článok
Foto:
Niké

DISKUSIA