Trio z Watfordu sa ospravedlnilo za porušenie karantény: Média sa to snažia nafúknuť

Andre Gray
Andre Gray

LONDÝN - Trojica futbalistov Warfordu Andre Gray, Nathaniel Chalobah a Domingos Quina sa ospravedlnila spoluhráčom za porušenie karanténnych opatrení v súvislosti s pandémiou koronavírusu. Pre svoj prehrešok chýbali v zostave tímu v nedeľňajšom domácom stretnutí 32. kola najvyššej anglickej súťaže proti Southamptonu (1:3).

Podľa denníka Daily Mail sa trio hráčov na pondelkovom tréningu ospravedlnilo trénerovi Nigelovi Pearsonovi, ako i zvyšku kádra. Gray a Quina to predtým urobili aj na instagrame. Gray zdôraznil, že k porušeniu karantény neprišlo tak, ako to opísali britské médiá: "Nebol to žiadny večierok dlho do noci, ako sa to snažia nafúknuť, iba stretnutie s priateľmi v deň mojich narodenín, ktoré sa zmenilo na futbalový turnaj. Nezbavujem sa však zodpovednosti a urobím to, čo je v danej chvíli správne a opäť sa ospravedlním."

Vládne opatrenia povoľujú stretnutie maximálne šiestich ľudí pri dodržaní dvojmetrového rozstupu. Na narodeninovej párty bolo približne 20 osôb. Informáciu priniesla agentúra DPA.


Tagy: Nathaniel Chalobah FC Watford Andre Gray

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
TASR
Foto:
SITA/AP/Leila Coker

DISKUSIA