Skvelý ťah kapitána Česka: Po demontáži favorizovaného Slováka hrdinovi gratuloval olympijský víťaz

Nehrajúci kapitán českého tímu Jaroslav NavrátilNehrajúci kapitán českého tímu Jaroslav Navrátil Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

PRAHA - Jaroslavovi Navrátilovi v priateľskom stretnutí daviscupových tímov Česka a Slovenska dokonale vyšiel ťah s nasadením Zdeňka Kolářa. Ten sa českému kapitánovi odvďačil výborným výkonom a demontážou favorizovaného slovenského tenistu Andreja Martina.

Po hladkom triumfe 6:0, 6:2 mu na antuke pražskej Sparty zablahoželal aj olympijský víťaz v džude Lukáš Krpálek. "Vždy to môže byť ešte o čosi lepšie, boli tam nejaké chybičky. Myslím si však, že som podal výborný výkon. Kapitán už počas týždňa hovoril, že chce vyskúšať všetkých štyroch hráčov. Tušil som, že by som si mohol zahrať," uviedol Kolář pre akreditované médiá.

Martina zdolal aj v prvom vzájomnom zápase v januári 2018. "Jeho herný štýl mi vyhovuje. Platí na neho, keď som aktívny a diktujem tempo. Keď sa Andrej dostane k svojej hre, vie rozbehať súpera a zahráva sa s ním ako mačka s myšou. Vtedy je veľmi nepríjemný," zdôraznil talentovaný Čech.

Viac o téme: Jaroslav Navrátil Slovensko Česko Andrej Martin
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR/Pavel Neubauer
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články