Uvidíme opäť súboj Messiho s Ronaldom? Sponzor Interu chce získať argentínsku superstar!

Lionel Messi
Lionel Messi

MILÁNO - Generálny riaditeľ Marco Tronchetti, ktorý zastupuje známu spoločnosť Pirelli, vyhlásil, že ako veľký sponzor Interu Miláno môžu klubu pomôcť k zisku hviezdneho futbalistu Barcelony Lionela Messiho.

O budúcnosti argentínskej superstar sa toho v posledných dňoch popísalo dosť. 33-ročný futbalista je údajne nespokojný s dianím v španielskom klube. Messi dokonca momentálne odmietol rokovať o novom kontrakte. Prezident Barcelony Josep Bartomeu dementoval špekulácie o jeho odchode s tvrdením, že Messi chce ukončiť kariéru v Barcelone. A práve tieto prestupové šumy nahrávajú prípadným záujemcom o Messiho služby. Jeho situáciu majú pozorne sledovať kluby ako Manchester City, alebo Paríž Saint-Germain.

Spomínaný Tronchetti varoval, že kríza spojená s koronavírusom bude mať určité dopady aj na silnú spoločnosť akou je Pirelli. Na druhej strane však poznamenal, že môžu dopomôcť k podpisu Messiho podobne, ako to v roku 2018 urobil výrobca automobilov Fiat. Ten pomohol Juventusu získať Cristiana Ronalda z Realu Madrid.

"Prežívame komplikované časy. Do športu investujeme veľa peňazí, keďže sponzorujeme Formulu 1, Americký Pohár a rovnako Inter Miláno. Môžeme pomôcť, ale musíme požiadať šéfa Interu Stevena Zhanga, aby najväčšie úsilie vynaložil on sám," narážal Tronchetti na prípadnú spoluprácu s Interom Miláno v prípade podpisu Lionela Messiho.


Tagy: Lionel Messi FC Barcelona Inter Miláno

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP - Manu Fernandez

DISKUSIA