Posledné kolo v boji o ligové body! Amatérska MMA liga mieri do Bratislavy

Zdroj: Mammal.sk

BRATISLAVA - S uvoľňovaním opatrení v súvislosti s ochorením COVID-19 sa po čase uskutoční dňa 11.7.2020 ďalšie kolo druhého ročníka Slovenskej Amatérskej MMA ligy MAMMAL pod číslom 15. Tentokrát MAMMAL zavíta do Bratislavy a v spolupráci s domácim klubom Kings Gym Bratislava a Matejom Királym vám prinesú posledné boje o body pred samotnými finálovými súbojmi.

V Bratislave budú môcť vidieť diváci veľké množstvo MMA zápasov. Prihlásených bolo dokonca cez 115 zápasníkov! Čo je neuveriteľné číslo a i to podčiarkuje stúpajúcu obľubu MMA na Slovensku. Úroveň zápasníkov z kola na kolo rastie.

Ligové kolo bude výnimočné hlavne v tom, že je to posledné kolo v boji o ligové body, ktoré môžu posunúť bojovníkov do finále a súťažiť tak o titul amatérskeho majstra Slovenska v MMA lige MAMMAL a získať tak opasok majstra. Opasok MAMMAL, Slovenskej amatérskej MMA ligy, je vysoko hodnotený, keďže veľa amatérskych bojovníkov prechádza k profesionálom, kde už ukázali svoje kvality v profesionálnych ligách.

Je treba podotknúť stúpajúcu kvalitu zápasníkov, ktorí prichádzajú z celého Slovenska, aby sa stali šampiónmi a išli za svojím vysnívaným cieľom.

Je jednoznačné, že posledné ligové kolo 2. ročníka Slovenskej Amatérskej MMA ligy MAMMAL zlomí všetky rekordy v bojových športoch poslednej doby svojou účasťou alebo záujmom, či už medzi jednotlivými klubmi, alebo aj záujmom verejnosti.

Posledné kolo v boji Galéria fotiek (2) Zdroj: Mammal.sk

Bojovať sa bude v kategórii deti, kadeti, juniori, muži, ženy -  takže v sobotu v Bratislave bude dominovať MMA.

Príďte aj vy podporiť nové hviezdy Slovenského MMA. Vstupenky sú k dispozícii TU.

Informácie o MAMMAL nájdete TU.

Viac o téme: MAMMAL
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Mammal.sk; VIDEO: YouTube
  • Zdroj: PR článok