VIDEO Škriniarovci prišli vo Verone o víťazstvo v závere, tím Udinese prevalcoval SPAL

Darko Lazović a jeho gólové oslavy so spoluhráčmi, v pozadí Milan ŠkriniarDarko Lazović a jeho gólové oslavy so spoluhráčmi, v pozadí Milan Škriniar Zdroj: SITA/AP - Paola Garbuio

VERONA - Futbalisti milánskeho Interu s Milanom Škriniarom neudržali vo Verone vedenie a s domácim Hellas len remizovali 2:2. Zverenci trénera Antonia Conteho tak neodpovedali na stredajšiu výhru Bergama a prepadli sa na štvrtú priečku.

Verona nastúpila proti favoritovi aktívne a po dvoch minútach viedla zásluhou Darka Lazoviča, ktorý z ostrého uhla prepálil brankára Samira Handanoviča.

Strieľajúci Romelu Lukaku Galéria fotiek (6) Zdroj: SITA/AP - Paola Garbuio

Inter sa zdvihol po prestávke. Ranu Lukakuho v 49. minúte ešte zastavila tyč, následnú dorážku už premenil Antonio Candreva. Otočiť vývoj sa milánskemu gigantovi podarilo o šesť minút neskôr, pretože center aktívneho Candrevu si do vlastnej bránky zrazil obranca Federico DiMarco. Bod pre domácich vybojoval v 86. minúte Mikel Veloso.

Futbalisti Udinese zvíťazili vo štvrtkovom zápase 31. kola talianskej Serie A na ihrisku posledného tímu tabuľky SPAL-u 3:0. Hostia tak poskočili na 14. miesto a od pásma zostupu ich delí už osem bodov.

SPAL - Udinese 0:3 (0:2)
Gól: 18. De Paul, 35. Okaka, 81. Lasagna

Hellas Verona - Inter Miláno 2:2 (1:0)
Góly: 2. Lazovič, 86. Veloso - 49. Candreva, 55. vlastní Dimarco

Viac o téme: Inter Miláno Milan Škriniar Hellas Verona
  • Zdroj: TASR, ČTK