VIDEO United nevyužili zakopnutie rivalov: Proti Southamptonu rozhodol gól z 97. minúty

Marcus Rashford z Manchestru United strieľa gólMarcus Rashford z Manchestru United strieľa gól Zdroj: TASR/AP/Clive Brunskill

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru United nevyužili možnosť prepracovať sa na tretie miesto najvyššej anglickej súťaže. V pondelňajšom domácom stretnutí 35. kola remizovali s FC Southampton 2:2 a v tabuľke figurujú na piatom mieste o skóre za štvrtým Leicestrom City, tretia Chelsea získala o bod viac.

Do vedenia sa dostali hostia zásluhou Stuarta Armstronga, ale hráči United veľmi rýchlo zvrátili vývoj na svoju stranu gólmi Marcusa Rashforda a Anthonyho Martiala. Domáci prišli o víťazstvo v nadstavenom čase, v 97. minúte vyrovnal Michael Obafemi. Southampton zostal po remíze na dvanástej priečke o skóre za Evertonom.