VIDEO Leicester pokračuje v boji o Ligu majstrov, Manchester United ale zaváhanie nepripustil

Anthony Martial a jeho gólové oslavy so spoluhráčmiAnthony Martial a jeho gólové oslavy so spoluhráčmi Zdroj: SITA/AP - Peter Cziborra

LONDÝN - Futbalisti Leicestru City zvíťazili vo štvrtkovom zápase 36. kola anglickej Premier League doma nad Sheffieldom United 2:0 a figurujú na štvrtom mieste tabuľky. O góly sa postarali v 29. minúte Ayoze Perez a v 79. Demarai Gray.

Nezaváhal ani piaty Manchester United, ktorý triumfoval na ihrisku Crystal Palace 2:0. Tesne pred prestávkou poslal hostí do vedenia Marcus Rashford, ktorý potom v 78. minúte prihral na gól Athonymu Martialovi. Manchester ťahá dvanásťzápasovú šnúru bez prehry, z toho osemkrát vyhral, a má na konte rovnako 62 bodov ako Leicester, tretia Chelsea má o jeden viac.

V ďalšom stretnutí remizoval domáci Everton s Aston Villou 1:1, keď mu v 87. minúte zachránil bod Theo Walcott.

Crystal Palace - Manchester United 0:2 (0:1)
Góly: 45.+1 Rashford, 78. Martial

Southampton - Brighton 1:1 (0:1)
Góly: 66. Ings - 17. Maupay

Leicester City - Sheffield United 2:0 (1:0)
Góly: 29. Perez, 79. Gray

Everton FC - Aston Villa FC 1:1 (0:0)
Góly: 87. Walcott - 72. Konsa