VIDEO hovorí za všetko: Bale je na vedľajšej koľaji! Neužil si ani majstrovské oslavy

Gareth Bale si neužil majstrovské oslavyGareth Bale si neužil majstrovské oslavy Zdroj: Profimedia

MADRID - Hráči Realu Madrid sa môžu radovať z ligového titulu kolo pred koncom aktuálneho ročníka. Pre biely balet je to historicky už 34. majstrovský triumf v Španielsku.

V predposlednom 37. kole zvládol Real stretnutie proti Villarealu, ktorý zdolal tesným výsledkom 2:1. Z ligovej trofeje sa hráči Zinedina Zidana tešia opäť po troch rokoch. Jediný hráč, ktorý má pravdepodobne zmiešané pocity je Gareth Bale. 30-ročný reprezentant Walesu v Madride pravidelne nehráva a väčšinu času vysedáva na lavičke náhradníkov. 
 
Bale je samozrejme z tejto situácie frustrovaný, čo dokazuje aj jeho výstredné správanie. V jednom zápase si na lavičke prekryl rúškom oči, aby nemusel sledovať diania na trávniku. V inom stretnutí si zase z papiera ´vyrobil´ imaginárny ďalekohľad, s ktorým ironicky sledoval svojich spoluhráčov na ihrisku. Zdá sa, že Bale je v Madride na úplne vedľajšej koľaji. To dokazujú aj viaceré zábery z osláv spomínaného titulu, kedy sa drží na okraji mančaftu, pričom si so spoluhráčmi ani veľmi neužíva majstrovský triumf. 
 
Bale prestúpil do Madridu v roku 2013 z Tottenhamu Hotspur za v tom čase rekordných 101 miliónov eur, ale vinou viacerých zranení potenciál nikdy nenaplnil. Vedenie Realu sa bude chcieť v letnom prestupovnom okne Balea určite zbaviť, ale problémom zostáva jeho lukratívny kontrakt, ktorý je platný až do leta roku 2022.
 
 
Fotogaléria k článku Počet fotiek: 8
Viac o téme: Real Madrid Gareth Bale
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Profimedia; VIDEO: youtube.com, twitter.com
  • Zdroj: športky

Súvisiace články