Rusnák nedohral ani úvodný polčas: Nepríjemné zranenie nohy, z ihriska mu museli pomôcť

Albert Rusnák v drese Realu Salt LakeAlbert Rusnák v drese Realu Salt Lake Zdroj: Profimedia

SALT LAKE CITY - Slovenský futbalista Albert Rusnák v noci na sobotu nedohral druhý zápas turnaja MLS medzi jeho Salt Lake City a Minnesotou. Dvadsaťšesťročnému stredopoliarovi museli v 34. minúte pomôcť z ihriska pre problémy s nohou. Rozsah jeho zranenie zatiaľ nie je známy. Rusnák strelil v úvodnom zápase prvý gól Salt Lake City pri víťazstve nad Coloradom 2:1.

Naopak, jeho reprezentačný kolega Ján Greguš odohral v drese Minnesoty celý duel, ktorý skončil bez gólov. Obe mužstvá sú v tabuľke D-skupiny bez prehry, na čele je so štyrmi bodmi Salt Lake City o skóre pred Minnesotou.

Viac o téme: Albert Rusnák MLS Real Salt Lake City