Dočkajú sa fanúšikovia konečne malého Jágra? Česká legenda je v tom opäť až po uši!

Jaromír JágrJaromír Jágr Zdroj: profimedia.sk

KLADNO - Rozchod s českou modelkou a finalistkou súťaže krásy u našich susedov z roku 2012 - Veronikou Kopřivovou (29) poriadne sklamal fanúšikov českej legendy. Jaromír Jágr po boku mladej partnerky evidentne omladol a zdalo sa, že konečne našiel tú pravú. Teraz ale majú priaznivci niekdajšej veľkej hviezdy NHL opäť dôvod na radosť, pretože 48-ročný rodák z Kladna je v tom opäť až po uši.

Stále aktívny hokejista pôsobiaci v českom tíme HC Rytíři Kladno opäť randí s modelkou. Tentokrát ide o 26-ročnú Dominiku Branišovú, ktorá sa už istý čas objavuje po boku Jágra a podľa ich blízkych tento vzťah naberá veľmi vážne rozmery.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @dominika_branisova_,

Neter českej legendy Pavlína uviedla, že jej ujo konečne premýšľa o potomkovi. "Boli sme na spoločnej večeri, ja, môj priateľ a ujo so svojou priateľkou, ktorú nám tam predstavil. Je to skvelé dievča a ujo je šťastný. Verím, že mu to už konečne vyjde a že toto je tá pravá," uviedla blogerka pre český Blesk. Samotná Jágrova neter veľmi túži po bábätku, ale teraz si nie je istá, či ju česká legenda náhodou ešte nepredbehne: "No, možno bude nakoniec ujo rýchlejší." 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @dominika_branisova_,

Aj keď sa s modelkou Jágr pozná už štyri mesiace, o tom, že tvoria pár, sa médiá dozvedeli až na párty v Špindlerovom Mlyne, kde sa Branišová objavila po boku českej legendy. Jágr tu dolaďoval posledné detaily k chystanému veľkému Winter Classic, kde by sa pod holým nebom malo predstaviť aj jeho Kladno v súboji s Vrchlabí. Okrem toho by fanúšikovia mali vidieť v akcii prestížneho podujatia aj pražskú Spartu, ktorej súper ešte nie je známy. 

Viac o téme: Jaromír Jágr HC Rytíři Kladno Dominika Branišová Pavlína Jágrová
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: profimedia.sk, Instagram - Dominika Branišová; VIDEO: Winter Classic CZ
  • Zdroj: ČTK, športky

Súvisiace články