Sekulič nástupil v základe, ale prehre nezabránil: O postup musia ešte poriadne zabojovať

Boris SekuličBoris Sekulič Zdroj: chicagofirefc.com

NEW YORK - Futbalisti Chicaga Fire prehrali v noci na pondelok vo svojom druhom zápase v B-skupine turnaja MLS so San Jose Earthquakes 0:2. V základnej zostave Chicaga nastúpil aj slovenský obranca Boris Sekulič, hral do 89. minúty. V 29. minúte dostal žltú kartu.

Kým San Jose si víťazstvom zabezpečilo prvé miesto v skupine a postup do vyraďovacej fázy turnaja "MLS je späť", Chicago je v tabuľke tretie a musí o postup ešte zabojovať. Vo štvrtok sa v záverečnom skupinovom dueli stretne s Vancouverom, Whitecaps v noci podľahli úradujúcemu šampiónovi Seattlu Sounders hladko 0:3.

B-skupina:

Chicago Fire - San Jose Earthquakes 0:2 /B. Sekulič hral do 89. min, v 29. min dostal ŽK

Viac o téme: Boris Sekulič MLS Chicago Fire