VIDEO Lampard vulgárny smerom k lavičke Liverpoolu: Svoj slovník teraz ľutuje

Tréner futbalistov londýnskej Chelsea Frank Lampard
Tréner futbalistov londýnskej Chelsea Frank Lampard

LONDÝN - Tréner futbalistov londýnskej Chelsea Frank Lampard ľutuje svoj slovník zo stredajšieho stretnutia Premier League s FC Liverpool (3:5). Video na sociálnych sieťach ukázalo jeho slovný výbuch smerom k lavičke čerstvého anglického majstra, ktorý zakončil vulgarizmom.

Lampard namieril svoj hnev najmä na liverpoolskeho asistenta trénera Pepa Lijndersa. "Videl som video a čo sa týka slov, ktoré som použil, mrzí ma to. Neospravedlňujem sa však za oduševnené bránenie môjho tímu. Mohlo som to zvládnuť trocha miernejšie," citovala Lamparda agentúra DPA.

Kouč hostí po zápase údajne nazval domácich "arogantnými," čo považoval za neadekvátne jeho náprotivok Jürgen Klopp. "Nie sme arogantní. Frank bol v bojovnej nálade, čo rešpektujem. V takej situácii môže povedať, čo chce, sú to čisté emócie. Chcel vyhrať a zabezpečiť si účasť v Lige majstrov, ale musí si uvedomiť, že nie je v poriadku, ak takto hovorí aj po záverečnom hvizde. Je mladý tréner, no mal by sa to naučiť. Teraz to už je uzavretá kapitola," povedal Klopp.


Tagy: Frank Lampard Chelsea FC Liverpool FC

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
TASR
Foto:
SITA/AP/Laurence Griffiths; Video: Youtube

DISKUSIA