Špekulácie okolo Škriniara neutíchajú: Inter má údajne záujem o výmenu s anglickým klubom

Milan Škriniar
Milan Škriniar

MILÁNO - Periodikum Sky Sport Italia prišlo uplynulý víkend so zaujímavou prestupovou špekuláciou, podľa ktorej pracuje Inter Miláno a Tottenham na hráčskej výmene, ktorá by sa mala týkať slovenského reprezentanta Milana Škriniara.

Manažér Antonio Conte sa mal zamerať na defenzívneho záložníka Tanguya Ndombeleho, ktorý sa minulý rok stal najdrahšou posilou Tottenhamu Hotspur, ale po príchode manažéra Josého Mourinha sa 23-ročný futbalista zapojil len 29 súťažných vystúpení, v ktorých strelil 2 góly a strelil 4 asistencie. Portugalský kouč otvorene prehlásil, že Ndombele mu nie vždy pasuje do herných plánov, pričom samotný francúzsky stredopoliar je nespokojný so svojím herným vyraženým, takže sa prirodzene začalo hovoriť o jeho možnom odchode z Londýna.
 
Rôzne špekulácie prichádzajú aj v spojitosti s Milanom Škriniarom, ktorého má sledovať viacero popredných európskych veľkoklubov ako napríklad FC Barcelona, Manchester City či Manchester United. Futbalový expert Gianluca Di Marzio však tvrdí, že dohoda o takejto hráčskej výmene je veľmi vzdialená realite, pretože s výmenou by museli súhlasiť predovšetkým obaja futbalisti. Správu priniesol aj portál football-Italia.net.

Tagy: Inter Miláno Milan Škriniar Tottenham Hotspur

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Serie A
Zdroj:
športky
Foto:
profimedia.sk

DISKUSIA