Ronaldo mal snívať o spolupráci s Neymarom a Mbappém! Turín nie je pre neho ako Madrid

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo Zdroj: SITA/AP - Marco Alpozzi

BRATISLAVA - So zaujímavou špekuláciou, lepšie povedané príbehom, prišiel známy portál France Football, podľa ktorého mal Cristiano Ronaldo ešte pred nedávnom úmysel odísť z Juventusu Turín. Portugalčan mal prejaviť túžbu pripojiť sa k francúzskemu majstrovskému celku Paríž Saint-Germain.

Správy France Football uvádzajú, že 35-ročný Portugalčan nie je v Turíne nešťastný, ale ani veľmi šťastný. Ronaldo mal debatovať o svojom možnom odchode z Juvetusu do PSG ešte pred príchodom pandémie koronavírusu, ktorá fakticky zastavila nielen futbal, ale celý svet. Príbeh francúzskeho zdroja hovorí o večeri po víťaznom zápase Juventusu nad Lokomotivom Moskva v Lige majstrov. ´Stará dáma´ zvíťazilia v tomto stretnutí 2:1, pričom obidva góly zabezpečil Paulo Dybala.
 
Ronaldo mal po tomto zápase večerať s hlavnými direktormi Juventusu Andreom Agnellim a Pavlom Nedvědom. Pritomní mali byť aj Gigi Buffon a Ronaldov agent Jorge Mendes. Ronaldovi nezlepšilo náladu nielen víťazstvo, ale ani lahodná večer a červené víno. Jeho frustrácia mala byť viditeľná na prvý pohľad. Ronaldo mal naznačiť, že jeho tím nie je na rovnakej úrovni a niekedy na jeseň minulého roka sa portugalská superstar začínala vidieť v inom klube. V tú noc mal Ronaldo nahlas snívať o hraní v Parku Princov, kde bol v roku 2016 korunovaný v drese Portugalska za európskeho šampióna. Ronalda mala lákať spolupráca s Neymarom a Kylianom Mbappém, ktorého má Portugalčan vo veľkej obľube sledovať.
 
Neymar (vľavo) z PSG Galéria fotiek (2) Zdroj: TASR/AP/Thibault Camus
 
V sprievode veľmi blízkemu hráčovi sa malo odhaliť, že pre Ronalda nie je Turín ako Madrid, ale predstavy o možnom zmene dresu úplne zastavil Covid-19. V každom prípade Ronaldo má v Turíne platný kontrakt do leta 2022 a momentálne sa Cristiano môže radovať zo zisku druhého ligového titulu. Vo finále Talianskeho pohára Juventus podľahol Neapolu 1:0. Túto informáciu priniesol aj portál Goal.com.
Viac o téme: Cristiano Ronaldo Paríž Saint-Germain Juventus Turín
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP - Marco Alpozzi
  • Zdroj: športky

Súvisiace články