Bývalý obranca Realu to natrel Piquému: Je to priemerný hráč, najlepší je Ramos!

Gerard Piqué
Gerard Piqué

MADRID - Bývalý argentínsky obranca bieleho baletu Óscar Ruggeri si rýpol do stopéra Barcelony Gerarda Piquého, ktorého označil za priemerného futbalistu.

Práve Piqué je známy svojimi ostrými komentármi na adresu Realu Madrid, ktoré neraz uverejnil na sociálnych sieťach. Tentokrát sa mu to vrátilo zo strany ex-futbalistu Realu, ktorý naopak vyzdvihol 34-ročného Segia Ramosa, radujúceho sa zo zisku majstrovského titulu v La Lige.
 
"Piqué je priemerný hráč druhej kategórie, podobne ako som bol ja. Vyzerá dobre, tvorí pár so známou speváčkou, má štýlovú bradu, ale nebol by taký známy, ak by hral za Valenciu. Nakoniec skončil v Barcelone, ale je to bežný priemer. S výnimkou veľkých zápasov proti veľkým mužstvám sa nedostáva pod väčší tlak. Najlepším obrancom na svete je zďaleka Sergio Ramos," uviedol Ruggeri v rozhovore pre madridské periodikum Marca.
 
Ruggeri pôsobil v Madride v sezóne 1989/1990. V drese Realu odohral len 31 súťažných zápasov, v ktorých zaznamenal 2 góly. Po jednej sezóne odišiel do argentínskeho tímu Vélez Sarsfield.

Tagy: FC Barcelona Real Madrid Gerard Piqué Sergio Ramos

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
športky
Foto:
TASR/AP/Ian Hodgson

DISKUSIA