Liga majstrov pokračuje: PAOK Solún a Crvena Zvezda Belehrad postúpili do tretieho predkola

Christos Tzolis a jeho gólové oslavy so spoluhráčmiChristos Tzolis a jeho gólové oslavy so spoluhráčmi Zdroj: TASR/AP - Giannis Papanikos

SOLÚN - Futbalisti PAOK Solún postúpili do 3. predkola Ligy majstrov. V utorňajšom dueli druhého predkola zdolali doma Besiktas Istanbul 3:1, keď o triumfe rozhodli tromi gólmi v úvodnej polhodine. Dva z nich zaznamenal útočník Christos Tzolis. Domáci navyše nepremenili penaltu v 41. minúte.

Do 3. predkola sa dostala aj Crvena Zvezda Belehrad po víťazstve 1:0 na pôde KF Tirana. Rozhodujúci gól zaznamenal v 61. minúte portugalský stredopoliar Tomane. Duely druhého predkola sa hrajú na jeden zápas bez účasti divákov. Žreb 3. predkola je na programe 31. augusta, duely sa budú hrať 15. a 16. septembra.

PAOK Solún – Besiktas Istanbul 3:1 (3:1)
Góly: 7. a 24. Tzolis, 30. Pelkas – 37. Larin

KF Tirana – Crvena Zvezda Belehrad 0:1 (0:0)
Gól: 61. Tomane

Viac o téme: Besiktas Istanbul CZ Belehrad PAOK Solún KF Tirana Christos Tzolis