Jekaterinburg pokračuje vo víťaznom ťažení, Petrohrad si napravil chuť na ľade Torpeda

Avtomobilist JekaterinburgAvtomobilist Jekaterinburg Zdroj: Profimedia

NIŽNÝ NOVGOROD - Hokejisti SKA Petrohrad si v KHL napravili chuť po nedeľňajšej prehre v Kazani (2:3), keď v utorňajšom stretnutí na ľade súpera zdolali Torpedo Nižnyj Novgorod 6:4. Vo vzájomných stretnutiach zvíťazil Petrohrad nad Novgorodom už šiestykrát za sebou.

Hokejisti Dinama Riga sa v treťom zápase aktuálnej sezóny KHL dočkali prvého víťazstva. Na domácom ľade vyhrali nad Víťazom Podoľsk 4:3. O víťazstve tímu z lotyšskej metropoly rozhodol dvomi gólmi na konci druhej a na začiatku tretej tretiny krídelník prvého útoku Dinama Lauris Darzinš.

Hokejisti Avtomobilistu Jekaterinburg pokračujú v úvode novej sezóny KHL vo víťaznom ťažení. Triumfovali v treťom zápase po sebe, v utorňajšom stretnutí zvíťazili vysoko na Červenou hviezdou Kchun-lun 7:0. Prvé víťazstvo v aktuálnom ročníku si pripísali aj hokejisti HC Soči, ktorí vyhrali na ľade Traktoru Čeľabinsk po predĺžení 3:2.

KHL – utorok:
Avtomobilist Jekaterinburg - Červená hviezda Kchun-lun 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
Góly: 7. Belousov, 8. Genoway, 18. Dacjuk, 32. Makeyev, 38. Litovčenko, 43. Sexton, 48. Obidin

Traktor Čeľabinsk - HC Soči 2:3 pp (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
Góly: 18. Kalinin, 43. Sedlák - 26. Kolgotin, 34. Soljannikov, 64. Petkov

Dinamo Riga - Viťaz Podoľsk 4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
Góly: 40. a 41. Darzinš, 12. Komarek,  19. Mitchell - 7. Daugavinš, 30. Siomin, 31. Smolin

Torpedo Nižnyj Novgorod - SKA Petrohrad 4:6 (0:1, 1:3, 3:2)
Góly: 22. Shenfeld, 51. Belevič, 53. Kloos, 55. Žafjarov - 16. a 28. Tokranov, 27. Kuzmenko, 30. Antipin, 43. Podkolzin, 58. Burdasov

Viac o téme: Avtomobilist Jekaterinburg SKA Petrohrad Červená hviezda Kchun-lun Torpedo Nižnyj Novgorod