Hviezdny Ibrahimovič s pozitívnym testom: Covid mal odvahu vyzvať ma. Zlý nápad!

Zlatan IbrahimovičZlatan Ibrahimovič Zdroj: SITA/AP - Antonio Calanni

MILÁNO - Švédsky futbalový útočník Zlatan Ibrahimovič mal pozitívny test na nový koronavírus a svojmu klubu AC Miláno bude chýbať vo štvrtkovom zápase Európskej ligy a dvoch dueloch Serie A. Ibrahimovič nastúpil do domácej izolácie deň po tom, čo mal pozitívny výsledok hráč rezervy Leo Duarte.

"Všetci ostatí členovia mužstva a realizačného tímu mali negatívne výsledky," uviedol klub. Tridsaťosemročný švédsky kanonier strávi v karanténe štrnásť dní a vynechá štvrtkový duel 3. predkola EL s nórskym Bodö/Glimt i ligové stretnutia proti nováčikom Crotone a Spezia. Informovala agentúra DPA.

"Rossoneri" potvrdili pozitívny test aj v oficiálnom komuniké: "Klub informoval všetky úrady a hráč išiel okamžite do domácej karantény. Všetci ostatní hráči aj členovia realizačného tímu mali testy negatívne." Na sociálnej sieti informáciu komentoval tradične svojským spôsobom aj "Ibra": "Včera som mal na Covid negatívny test, dnes pozitívny. Nemám vôbec žiadne symptómy. Covid mal odvahu vyzvať ma. Zlý nápad."

 

Viac o téme: Zlatan Ibrahimovič Koronavírus
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP - Antonio Calanni
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články