FOTO Dortmund vie, ako si udržať mladé talenty: Na tréningu Borussie najsexi športovkyňa sveta

Alica Schmidt
Alica Schmidt

DORTMUND - Futbalisti Borussie Dormund mali v tréningovom centre vzácneho hosťa. Svojou návštevou ich totiž poctila 21-ročná olympijská nádej Alica Schmidtová. Špecialistka na beh na dlhé trate je označovaná za najsexi športovkyňu sveta a mladé pušky Borussie sa rozhodne mali na čo pozerať.

Schmidtová by sa totiž pokojne uživila aj ako modelka. Nie nadarmo ju na Instagrame sleduje takmer milión fanúšikov, ktorým Alica pravidelne ponúka pohľad na svoju vypracovanú postavu. Hviezdnym futbalistom Dortmundu dala Schmidtová špeciálny tréning a tí sa pritom poriadne zapotili. 31-ročný obranca Mats Hummels si s dlhonohou kráskou dokonca zmeral sily v behu na 400 metrov, výrazne za ňou však zaostal a na Instagrame neskôr priznal, že súboj podcenil.

 

 

Spoločné fotky z tréningu si všimli aj fanúšikovia Manchestru United, ktorí si cez leto brúsili zuby na prestup mladého Jadona Sancha. Ten však napokon zostal v Nemecku a teraz už tušia prečo. "Nová fitnes trénerka Borussie, teraz vieme, prečo Sancho zostal," glosovali na sociálnych sieťach. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ᗩlica Ѕchmidt (@alicasmd),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ᗩlica Ѕchmidt (@alicasmd),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ᗩlica Ѕchmidt (@alicasmd),


Tagy: Borussia Dortmund Alica Schmidt

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Bundesligy
Zdroj:
športky
Autor:
© Zoznam/Mg
Foto:
instagram - alicasmd

DISKUSIA