Hudáček rozhodol o víťazstve Nižnekamska, Jokerit doma zvíťazil nad Sibirom

Libor HudáčekLibor Hudáček Zdroj: profimedia.sk

JAROSLAVĽ - Libor Hudáček rozhodol o víťazstve Neftechimika Nižnekamsk v piatkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) na ľade Lokomotivu Jaroslavľ 3:2. Slovenský útočník stanovil výsledok víťazným zásahom v poslednej minúte druhej tretiny.

SKA Petrohrad podľahol na vlastnom ľade Ak Bars Kazaň 2:3 po samostantých nájazdoch. Jokerit Helsinki zvíťazil doma nad Sibirom Novosibirsk 5:2.

KHL - piatok:
Avtomobilist Jekaterinburg - Dinamo Minsk 3:4 (1:1, 1:3, 1:0)
Góly: 5. a 57. Makejev, 35. Bočarov - 7. Prince, 33. Voronin, 38. Protas, 40. Šarangovič

Jokerit Helsinki - Sibir Novosibirsk 5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
Góly: 21. Lehtonen, 22. Sklenička, 34. Anttila, 42. Jensen, 60. Norman - 11. Komarov, 29. Ruohomaa

Avangard Omsk - Červená hviezda Kchun-lun 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Góly: 17. Zernov, 28. Činachov, 29. Knight - 33. Lockhart

Lokomotiv Jaroslavľ - Neftechimik Nižnekamsk 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
Góly: 32. Kajumov, 44. Daryjin - 16. Chajrullin, 33. Bucajev, 40. L. HUDÁČEK

SKA Petrohrad - Ak Bars Kazaň 2:3 pp a sn (0:0, 0:2, 2:0 - 0:0, 0:1)
Góly: 54. I. Morozov, 60. Kuzmenko - 29. Wilkstrand, 33. Azevedo, rozh. sam. nájazd Burmistrov

Viac o téme: Jokerit Helsinki Libor Hudáček Avtomobilist Jekaterinburg Neftechimik Nižnekamsk