VIDEO Hráča Spurs zavolala príroda počas zápasu: Mourinho ho musel ísť vytiahnuť priamo z toalety!

José MourinhoJosé Mourinho Zdroj: SITA/AP/Neil Hall

LONDÝN - Vo včerajšom pohárovom zápase EFL Cup medzi Tottenhamom Hotspur a Chelsea prišlo k situácii, ktorá sa v profesionálnom futbale len tak nevidí. Anglický záložník Eric Dier si musel počas zápasu odbehnúť vykonať veľkú potrebu.

Prebiehala 75. minúta, keď si Dier za nepriaznivého stavu 0:1 odbehol do kabín. Manažér José Mourinho sa však chystal 26-ročného záložníka poslať do hry. V čase, keď bol Dier mimo lavičky náhradníkov takmer Chelsea strelila gól, takže Mourinho sa okamžite rozhodol ísť Diera hľadať. Portugalský kouč našiel svojho hráča na záchodovom tróne, ale v priebehu chvíle už Dier bežal späť na ihrisko. Všetko nakoniec dopadlo v prospech londýnskych Kohútov, keďže v 83. minúte vyrovnal Eric Lamela. Spurs boli nakoniec úspešnejší v penaltom rozstrele a v Ligovom pohári postúpili do ďalšieho kola.

"Chcel som si len byť istý, že si nezabudol umyť ruky. Musel si odskočiť, ale chcel som sa pokúsiť vyvinúť určitý tlak, aby sa to o niečo urýchlilo," opísal s úsmevom celú situáciu José Mourinho.

"José z môjho odskočenia asi nebol veľmi nadšený, ale nemohol som tomu zabrániť. Jednoducho ma zavolala príroda," povedal samotný Dier.

Viac o téme: José Mourinho Tottenham Hotspur Eric Dier
  • Zdroj: športky