Špekulácie neutíchajú! Škriniar na roztrhanie, záujem aj od nováčika Premier League

Milan Škriniar v drese milánskeho Interu
Milan Škriniar v drese milánskeho Interu

LONDÝN - Do boja o slovenského reprezentanta Milana Škriniara sa zapojil aj londýnsky Fulham FC. Mladý stopér nemá po príchode Antonia Conteho isté miesto v zostave Interu a tak špekulácie o jeho odchode neutíchajú.

Tím trénera Scotta Parkera inkasoval v úvodných troch dueloch až desať gólov a bez bodu figuruje na poslednej priečke Premier League. Nováčik chce preto čo najskôr posilniť obranu a vyhliadol si dvadsaťpäťročného Slováka, o ktorého má záujem aj Tottenham Hotspur. Ten už Interu ponúkol za jeho služby približne 30 miliónov libier, no Inter chce podľa The Sun okolo 45 miliónov. Škriniar pod Contem už tak často nehráva a na jeho pozícii dostavajú priestor iný hráči. Záujem o jeho služby je eminentný a je iba otázkou času, kedy sa sága okolo reprezentačného obrancu skončí. 

Ak by sa podarilo Fulhamu ukoristiť Škriniara, išlo by o klubový rekord. Ten momentálne drží stredopoliar Jean Michael Seri, ktorý prestúpil v roku 2018 z Nice za 27 miliónov libier. Škriniar je už teraz najdrahší slovenský hráč, keď ho milánsky Inter vykúpil za 23 miliónov z janovskej Sampdorie. Táto suma sa však navýšila o dva milióny a tak sa zaradil na prvé miesto v histórii slovenských prestupov. 


Tagy: Inter Miláno Milan Škriniar FC Fulham

Zdroj:
TASR, športky
Foto:
SITA/AP Photo/Luca Bruno

DISKUSIA