Evra po debakli bez servítky a v priamom prenose: Niektorí ľudia v United by si zaslúžili facku!

Patrice EvraPatrice Evra

MANCHESTER - Hráči manažéra Ole Gunnara Solskjaera vyfasovali v nedeľu na Old Trafford poriadny výprask od zverencov Josého Mourinha. Červení diabli utrpeli zahanbujúcu a veľmi bolestivú prehru 6:1. Bývalý francúzsky reprezentant a dlhoročný ľavý bek Manchestru United Patrice Evra stratil po spomínanom debakli United v štúdiu Sky Sports slová. Jeho kritika však hovorí za všetkých nespokojných fanúšikov United na celom svete.

"Alexis Sánchez mal po svojom prvom tréningu v Manchestri United požiadať o prerušenie jeho kontraktu. To je presne to, čo urobím ja, že požiadam Sky o ukončenie môjho kontraktu. Je to len môj druhý zápas, ja som veľmi pozitívny človek, nikdy nechcem hovoriť o United, pretože keď povieš pravdu, môže to bolieť. Som vášnivý a milujem svoj klub. Viem, že musím mať nejaký filter, keď hovorím v televízii, ale toto je veľký neporiadok," začal kriticky Patrice Evra.

"Ako povedal Gary Neville, alebo Irwin… kapitán Harry Maguire by si mal zobrať dovolenku. Neustále hovoríme o tom, že potrebuje dobrého parťáka do obrany, ale čo ak by sme zo zostavy vyradili jeho?! Nechcem teraz začať kritizovať hráčov, lebo som bol jedným z nich, tiež som prežíval náročné časy, povedal som veľa komentárov na vedenie, ale po tomto zápase neexistujú žiadne výhovorky! Oni sklamali všetkých fanúšikov Manchestru United. A vôbec mi nejde o výsledok, aj ja som bol porazený 6:1. No toto je každý rok ten istý príbeh. Teraz cítim to, čo cítia všetci fanúšikovia United. Radšej by som komentoval iné zápasy ako United, ak teda budem naďalej pracovať pre Sky," pokračoval emotívne.

Harry Maguire a frustrovaní Galéria fotiek (2) Zdroj: SITA/AP - Oli Scarff

Na otázku Graema Sounessa, čo od United túto sezónu očakáva – Patrice odpovedal: "Nič. Absolútne nič. Cítim sa smutno, je mi ľúto manažéra. Po týždni začíname hovoriť o manažérovi. Vyzerá to, že možno bude ďalší *(vyhodený), ale čo vedenie? Už je to toľko rokov… odkedy skončil Ferguson sme vyhodili toľko manažérov. To je riešenie? Že každý rok budeme hovoriť o manažéroch? Že Ole nie je ten správny? A možno nie je, možno je, to nevieme rovnako, ako nevieme nič o prestupoch. Nevieme, či nie je zmanipulovanou bábkou. Naozaj to nevieme. Pýtam sa, čo sa to deje s mojím klubom? Som pozitívna osoba a nechcem propagovať násilie, ale niektorí ľudí v klube by si zaslúžili poriadnu facku.“

Viac o téme: Manchester United Patrice Evra Tottenham Hotspur
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: YouTube; VIDEO: YouTube
  • Zdroj: športky

Súvisiace články