Modrič sa vyjadril na adresu Garetha Balea: To, čo sa o ňom hovorí, nie je spravodlivé!

Luka Modrič a Gareth BaleLuka Modrič a Gareth Bale Zdroj: SITA/AP - Manu Fernandez

MADRID - Gareth Bale sa minulý mesiac po siedmich sezónach plných trofejí v španielskom hlavnom meste vrátil do Tottenhamu. Fanúšikovia bieleho baletu jeho odchod neoplakávali, naopak boli šťastní, ale chorvátsky záložník Luka Modrič sa svojho bývalého tímového kolegu zastal.

"Bol som s Garethom väčšinou času môjho profesionálneho života a je to úžasný chlap. Je plachý, podobne ako ja. To, čo sa o ňom hovorí, nie je spravodlivé. Hodnotia ho za posledné roky, ale to, čo urobil v Madride si budú navždy pamätať. Pre klub urobil veľa. V šatni nemal nikdy žiadne problémy. Hovoril španielsky, vtipkoval s nami. V posledných rokoch vyšlo najavo veľa vecí, ale zabudli na to, čo urobil. Časom si na neho spomenú, aký bol dôležitý. V šatni bol dobrý, aj keď sa držal v ústraní, ale každý človek má svoje vlastné správanie," uviedol Modrič na adresu dlhodobo kritizovaného Balea.
 
Bale dosiahol počas svojho tímu v Madride množstvo úspechov a získal štyri tituly v Lige majstrov, dva majstrovské tituly La Ligy a španielsky pohár Copa del Rey. 
 
Viac o téme: Real Madrid Luka Modrič Gareth Bale
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/AP - Manu Fernandez
  • Zdroj: športky

Súvisiace články