Ohlasy zahraničných médií po penaltovej dráme: Sen o EURO sa rozpadol na milión častí!

Víťazné oslavy slovenských futbalistov
Víťazné oslavy slovenských futbalistov

BRATISLAVA - Ohlasy médií na štvrtkové semifinále baráže o postup na futbalové ME 2020 Slovensko - Írsko (0:0, 4:2 v rozstrele z 11 m):

www.irishnews.com: "Infarktová jednástková dráma Írov v Bratislave, sen o EURO sa rozpadol na milión častí. Dublin bude o rok v lete hostiť európsku smotánku, ale Íri nebudú jej súčasťou."


www.independent.ie: "Penaltová mizéria ukončila sen o EURO 2020. Slovenskí futbalisti premenili všetky štyri pokusy. Íri ukázali zlepšenie v porovnaní so septembrovým dvojzápasom, ale na postup nedosiahli."

www.thesun.ie: "Chlapci v zelenom po heroickom výkone nepostúpili do finále baráže EURO 2020. Stopku im vystavil jedenástkový rozstrel, v ktorom premenili iba dva pokusy."

www.irishmirror.ie: "Penaltová agónia. Alan Browne a Matt Doherty svoje pokusy nedali a Írsko bude chýbať medzi najlepšími na budúcoročnom finálovom turnaji majstrovstiev Európy."

www.bbc.com: "Nádeje Írska odvial jedenástkový rozstrel. Hostia v Bratislave nevyužili niekoľko obrovských príležitostí. Najväčšie spálili Conor Hourihane a Alan Browne."

www.idnes.cz: "Vyrovnaný zápas v Bratislave mohli rozhodnúť hostia z Írska v predĺžení, ale trafili žrď. Slovensko sa priblížilo k druhej účasti na ME v samostatnej histórii v rozstrele, v ktorom premenilo štyri penalty, kým Íri dvakrát zaváhali."


Tagy: Slovensko Írsko

Zdroj:
TASR
Foto:
TASR - Michal Svítok

DISKUSIA