Pogbove slová sa fanúšikom United páčiť nebudú: Milujem Manchester, ale každý chce hrať za Real

Paul Pogba
Paul Pogba

PARÍŽ - Francúzsky záložník Paul Pogba je dlhodobo spájaný s prestupom do Realu Madrid, kde by rád spolupracoval s manažérom Zinedine Zidanom, ktorý by 27-ročného krajana rád videl vo svojom tíme.

Pogba v najnovšom rozhovore počas reprezentačného zrazu opäť vyjadril svoju náklonnosť ku španielskemu klubu. Treba poznamenať, že Francúzova zmluva v United uplynie na konci tejto sezóny, ale klub z Old Trafford je pripravený využiť klauzlu o ročnom predĺžení. Manchester United má záujem s Pogbom rokovať o novom kontrakte.
 
"Som v Manchestri. Počul som veľa vecí, že som mal odísť, ale stále som v Manchestri. Stále bojujem za to, aby som klub vrátil na najvyššiu úroveň. Radšej sa sústredím na hru, ale zatiaľ mi nebolo nič povedané. S Edom Woodwardom som nehovoril. Nehovorili sme o novej zmluve. Myslím si, že časom to príde a klub so mnou bude hovoriť. Možno mi niečo ponúkne, alebo nie. Zatiaľ sa však nič nestalo. Nemôžem povedať, čo neviem,“ uviedol Pogba na otázky ohľadom jeho ďalšej budúcnosti.
 
"Zidane? Všetci sme to počuli, veci už boli povedané. Každý futbalista by chcel hrať v Reale Madrid. Môže to byť sen. Je to pre mňa sen, prečo nie jedného dňa. Ale ako som povedal, teraz som v Manchestri a milujem svoj klub. Vydám zo seba všetko, rovnako moji spoluhráči, aby sme vrátili klub tam, kde si zaslúži byť,“ dodal Francúz v rozhovore pre RMC Sport.

Tagy: Manchester United Real Madrid Paul Pogba

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP Photo/David Vincent

DISKUSIA