Írsky búrlivák na adresu svojho bývalého klubu: Niektorí hráči zneuctili znak Manchestru United!

Roy Keane
Roy Keane

MANCHESTER - Bývalý dlhoročný kapitán Manchestru United Roy Keane je známy svojou ostrou kritikou voči klubu z Old Trafford. Tento futbalový búrlivák si častokrát nedáva servítky pred ústa a v podobnom duchu to bolo aj tentokrát.

Kontroverzný Ír sa vyjadril na štart novej sezóny zo strany Manchestru United, ktorý v poslednom ligovom zápase proti Tottenhamu Hotspur vyfasoval poriadny debakel 6:1.
 
"Všetci máme zlé dni vo futbale. Niektorí hráči však zneuctili znak Manchestru United. Príliš veľa výpadkov a chýb. Nakoniec to bude stáť Oleho jeho pozíciu manažéra. Hráči, ktorých má pod sebou, hodili predchádzajúceho manažéra Josého Mourinha pod autobus. A urobia to isté aj s Olem. Moja rada pre hociktorého fanúšika znie: ´Kúpte si PlayStation, kúpte si hráča ako Sancho, dokonca Messiho a začnite hrať, pretože toto je katastrofa.´ Viete, takisto som bol hráč, preto nechcem rozoberať výkony jednotlivcov, ale naša obrana bola proti Tottenhamu hrozná. Som zničený a to som pozitívne zmýšľajúci človek. Teraz už rozumiem bolesti všetkých fanúšikov Manchestru United,“ uviedol Keane, ktorý s United vyhral sedem ligových titulov či trofej Ligy majstrov.

Tagy: Manchester United Roy Keane

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky
Foto:
Profimedia

DISKUSIA