VIDEO Škrtel skritizoval výkony reprezentácie: Niektorí hráči by mali zmeniť prístup!

Martin Škrtel
Martin Škrtel

BRATISLAVA - Slovenskí futbalisti sa z triumfu v riadnom hracom čase tešili naposledy 19. novembra 2019, keď v kvalifikácii EURO 2020 zdolali v Trnave Azerbajdžan 2:0. Odvtedy odohrali päť zápasov. Náladu na chvíľu vylepšil zvládnutý semifinálový barážový rozstrel s Írskom, ale po ňom prišla prehra 0:1 v Škótsku a stredajší druhopolčasový výbuch s Izraelom.

Svoj pohľad na výkony reprezentácie ponúkol aj bývalý kapitán národného mužstva. "Pred finálovým zápasom so Severným Írskom by sa mal hlavne zmeniť prístup k tomu zápasu, pretože u niektorých hráčov mi to niekedy pripadá, že si nie celkom uvedomujú, čo to znamená hrať za národné mužstvo. V niektorých zápasoch mi prišli úplne odovzdaní. Tí hráči by si mal uvedomiť, že ten futbal sa začína od bojovnosti, nasadenia a vôle nechať na ihrisku všetko," zhodnotil 35-ročný obranca pre RTVS.

Už dlhšie sa špekuluje aj o Škrtelovom návrate do reprezentácie. "Ťažko povedať, či to je reálne. Ja mám nejaké povinnosti v klube a či by to bolo správne, alebo produktívne, ťažko povedať. Nejaká myšlienka padla, ale nepovedal by som, že je to nejaké horúce," doplnil.


Tagy: Martin Škrtel Slovensko

Zdroj:
športky, TASR
Foto:
TASR - Martin Baumann; Video: Facebook - Šport v RTVS

DISKUSIA