Norris sa ospravedlnil za svoje komentáre: Bol som hlúpy a neopatrný, ja nie som taký človek

Jazdec tímu McLaren Lando NorrisJazdec tímu McLaren Lando Norris Zdroj: SITA/FIA Pool via AP

LONDÝN - Jazdec formuly 1 Lando Norris sa ospravedlnil na svojom twitteri za svoje komentáre po víkendovej Veľkej cene Portugalska. Norris nenapísal, komu sa ospravedlňuje, ale jazdec tímu McLaren kritizoval Lancea Strolla po ich strete v nedeľňajších pretekoch.

Norrisov monopost sa poškodil po kolízii a Brit skončil na 13. mieste. "Dlhujem ospravedlnenie. Bol som hlúpy a neopatrný k niektorým veciam, ktoré som povedal nedávno v médiách a v rozhovoroch, a nepreukázal som úctu, ktorú by som mal mať k určitým ľuďom. Ja nie som taký človek," napísal Norris.

Incident v pretekoch nasledoval po zrážke medzi Strollom a Red Bullom Maxa Verstappena počas druhého piatkového tréningu. "Zjavne sa nepoučil, ale zdá sa, že sa on sa nepoučí z ničoho, čo robí," povedal Norris o Strollovi. Stroll však nebol jediný, komu sa ušla mrzutá reakcia od Norrisa. Svoje utŕžil aj Hamilton po svojom rekordnom 92. víťazstve v F1. "Som za neho šťastný, nič viac. Je v aute, ktoré by malo v podstate vyhrať každé preteky."

Viac o téme: F1 Lando Norris
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: SITA/FIA
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články