Senica chce pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú: Hľadisko zaplnia plyšové hračky

Futbalisti FK Senica Futbalisti FK Senica Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

SENICA - Najbližší domáci ligový zápas proti Seredi (7.11.2020), ktorý sa opäť uskutoční bez prítomnosti divákov na tribúnach sme sa rozhodli využiť na ďalšiu dobročinnú akciu. Po našej nedávnej finančnej pomoci Poliklinike Senica n.o. prídu na rad detské domovy v blízkom okolí. Tentokrát ale potrebujeme najmä pomoc fanúšikov a ľudí v našom meste.

Do spomínaného zápasu môže každý jeden fanúšik darovať nášmu klubu akúkoľvek plyšovú hračku. Všetky plyšáky budú v zápase 13.kola proti ŠKF Sereď prítomné v hľadisku nášho štadióna. Následne po odohratom zápase budú distribuované do jednotlivých detských domovov v našom okolí. 

"V tejto náročnej dobe sme sa rozhodli pre ďalšiu formu pomoci tým, ktorí to najviac potrebujú. Inšpirovali sme sa od holandského klubu SC Heerenveen, ktorý zrealizoval rovnaký nápad uplynulý víkend v ligovom zápase proti FC Emmen. Všetky vyzbierané plyšové hračky darujeme detským domovom v okolí, kde potešia tých, ktorí to potrebujú najviac. Nakoľko sa zápasy momentálne odohrávajú bez divákov na tribúnach, využijeme tento fakt a posadíme plyšové hračky v zápase proti Seredi do hľadiska," vysvetľuje zámer klubu mediálny manažér FK Senica Igor Tabiš.

Darcovia môžu priniesť svoje plyšové hračky osobne na štadión FK Senica, stačí ich odovzdať pri vstupe na vrátnici nášho štadióna do zberných vriec každý jeden deň od 07:00 - 21:00 hod. 

V prípade potreby odvozu väčšieho množstva je k dispozícii klubový partner Taxi Sen, ktorý zrealizuje tento transport bezplatne.

Viac o téme: FK Senica Fortuna Liga
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: TASR/Lukáš Grinaj
  • Zdroj: FK Senica

Súvisiace články