VIDEO Benzema počas zápasu kritizoval spoluhráča: Robí si čo chce!

Karim Benzema so spoluhráčmiKarim Benzema so spoluhráčmi Zdroj: SITA/AP - Jose Miguel Fernandez

MADRID - Hráči manažéra Zinedina Zidana museli v utorkovom zápase Ligy majstrov proti Borussii Mönchengladbach zachraňovať v nadstavenom čase po góle Casemira remízu 2:2.

Nemecký celok viedol na domácom trávniku 2:0, ale biely balet dokázal získať aspoň cenný bod. Zaujímavý moment sa stal počas polčasovej prestávky, v ktorom Karim Benzema kritizoval Viníciusa Júniora pred Ferlandom Mendym. Podľa záberov televíznej stanice Téléfoot francúzsky útočník nabádal svojho kolegu z obrany, aby vynechával talentovaného Brazílčana z hry.

"Robí si, čo chce. Bratku nehraj s ním. Mama moja, on hrá proti nám," mali byť slová, ktoré pripísali Karimovi Benzemovi.

Niektorí fanúšikovia na internete pre zmenu tvrdia, že poslednú časť hovorí Mendy, no tieto slová určite smerovali na spomínaného Viníciusa, ktorý stál len kúsok od francúzskych futbalistov.
Viac o téme: Real Madrid Borussia Mönchengladbach Karim Benzema
  • Zdroj: športky