Čajkovský pri triumfe moskovského Dinama, Macek rozhodol šláger Jekaterinburgu s Lokomotivom

Michal Čajkovský a Dmitrij Jaškin v drese Dinama MoskvaMichal Čajkovský a Dmitrij Jaškin v drese Dinama Moskva Zdroj: Profimedia

MOSKVA - V šlágri stredajšieho zápasu v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) zvíťazili hokejisti Jekaterinburgu nad Lokomotivom Jaroslavľ 1:0 po predĺžení. O triumfe Avtomobilistu rozhodol v prvej minúte nadstaveného času nemecký reprezentant Brooks Macek.

V ďalšom zápase vyhralo Dinamo Moskva nad Avangardom Omsk 3:2 tiež po predĺžení. V drese domácich odohral celý zápas slovenský obranca Michal Čajkovský.

Dinamo Minsk – Dinamo Riga 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Góly: 29. Menell, 32. a 49. Šarangovič

HK Soči – Barys Nur-Sultan 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Góly: 21. Strömwall, 39. a 59. Miromanov

Dinamo Moskva – Avangard Omsk 3:2 pp (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Góly: 14. Kagarlickij, 60. Lindberg, 63. Tarasov – 36. a 41. Tolčinskij

SKA Petrohrad – Červená hviezda Kchun-lun 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Góly: 4. Marčenko – 38. Wong, 39. Sproul

Avtomobilist Jekaterinburg – Lokomotiv Jaroslavľ 1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Gól: 61. Macek

Metallurg Magnitogorsk – Sibir Novosibirsk 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Góly: 15. a 21. Milovzorov, 60. Ruohomaa

Traktor Čeljabinsk – Torpedo Nižnij Novgorod 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Góly: 9. Aberg, 23. Kosov, 25. Ogurcov, 57. Polygalov – 45. Čechovič

Salavat Julajev Ufa – Amur Chabarovsk 4:1 (0:0, 4:1, 0:0)
Góly: 36. Baranov, 37. Hartikainen, 38. Baškirov, 39. Soloduchin – 40. Rasskazov

Viac o téme: Avangard Omsk Dinamo Moskva Michal Čajkovský Brooks Macek