Kopúnek sa po zadržaní rozhodol prehovoriť: Celé je to len výmysel manželky!

Kamil Kopúnek ešte v drese národného tímu
Kamil Kopúnek ešte v drese národného tímu

BRATISLAVA - Bývalý slovenský futbalový reprezentant Kamil Kopúnek bol začiatkom októbra zadržaný Národnou kriminálnou agentúrou NAKA. Dôvodom bolo obvinenie z týrania blízkej a zverenej osoby, ale podľa posledných informácií nastal v celom prípade zvrat.

Najnovšie správy tvrdia, že prišlo k siahnutiu obvinenia. Dôvodom malo byť nedostatočné preukázanie, že skutok sa stal. Vo výpovediach, ktoré mali byť usvedčujúce sa nachádza veľa rozporov a iných dôkazov, ktoré proti Kopúnkovi týranie blízkej a zverenej osoby nepreukazujú. Také bolo stanovisko Okresnej prokuratúry v Trnave.
 
„Prokurátor Okresnej prokuratúry v Trnave, potom ako som vypovedal, predložil som všetky na vec sa vzťahujúce dôkazy na podporu mojej obhajoby a podal som sťažnosť proti uzneseniu o vznesení obvinenia, zrušil uznesenie, ktorým ma vyšetrovateľ obvinil z trestného činu týrania blízkej a zverenej osoby. To znamená, že nie som obvinený zo žiadneho trestného činu. Od počiatku tvrdím a za tým si aj stojím, že som svoju ženu netýral a ani nebil a som rád, že pravda vyšla aj takýmto spôsobom najavo. Moja manželka sa snaží iba pošpiniť moje meno a ľudskú dôstojnosť,” uviedol samotný Kamil Kopúnek pre sport.sk.

"Ak by bola situácia taká, ako ju opisuje manželka, už by sme spolu ani neboli. Nevydržala by to ona a ani jej rodinní príslušníci. Celé je to len výmysel manželky. Tí, ktorí poznajú mňa a aj ju, tí vedia. Už som sa nemohol pozerať na to, ako ma očierňuje a aký obraz o mne v médiách a v ľuďoch vyvoláva. Preto som teraz reagoval." dodal odchovanec trnavského futbalu, či bývalý hráč Slovana Bratislava.


Tagy: Kamil Kopúnek

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
športky

DISKUSIA