VIDEO Horúci kandidát na gól roka: Bénesov spoluhráč sa proti Leverkusenu zahral na škorpióna

Valentino Lazaro a jeho akrobatická strela Valentino Lazaro a jeho akrobatická strela Zdroj: SITA/AP/Martin Meissner

LEVERKUSEN - Bayer Leverkusen v nedeľnom stretnutí 7. kola zdolal na vlastnom štadióne Borussiu Mönchengladbach 4:3. Za hostí nastúpil v 75. minúte slovenský stredopoliar László Bénes.

Za Leverkusen sa v prvom polčase dvakrát trafil Lucas Alario, na druhej strane sa rovnaký počin podaril Larsovi Stindlovi. Bayer odskočil súperovi v rozmedzí 68. až 82. minúty, kedy skórovali Leon Bailey a Julian Baumgartlinger. V nastavení potom ešte znížil Valentino Lazaro, ktorého presný zásah  obletel internet.

Rakúsky futbalista sa totiž po centri do šestnástky akrobaticky hodil do strely a skóroval pätou na štýl škorpióna. Okamžite sa pritom začalo hovoriť o horúcom kandidátovi na gól roka.

Viac o téme: Borussia Mönchengladbach Valentino Lazaro
  • Zdroj: ČTK, TASR, športky