Falošný penis na krytie dopingu: Legendárny Mike Tyson opäť šokoval!

Mike Tyson
Mike Tyson

BRATISLAVA - Legendárny boxerský šampión Mike Tyson neprestáva udivovať. Potom, čo aktuálne už 54-ročný kontroverzný boxer ohlásil veľkolepý návrat do ringu, prišiel teraz s ďalším šokujúcim priznaním z čias jeho najväčšej slávy.

Tyson v rozhovore vytiahol poriadne korenisté priznanie o tom, ako sa počas jeho úspešnej kariéry snažil kryť doping. Kontroverzný boxer a búrlivák bol totiž známy tým, že holdoval marihuane aj kokaínu a pri pravidelných dopingových kontrolách sa tak vždy musel mať na pozore.

Rodák z Brooklynu ako kryciu pomôcku používal umelý penis, ktorého súčasťou bola nádobka na moč. Tyson priznal, že tú využíval na uschovávanie vzoriek moču od svojich príbuzných, napríklad aj od manželky. "Nemalo to chybu. Raz som použil moč svojej manželky. Tá mi potom ale povedala: Miláčik, mal by si dúfať, že z testu nevyjdeš ako tehotný. To ma vydesilo, používal som potom moč svojej dcéry," šokujúco priznal vysmiaty Tyson. 

Zúrivý Mike, ktorý sa v legendárnom súboji s Evanderom Holyfieldom neslávne preslávil odhryznutím časti ucha súpera, by sa mal v ringu opäť objaviť už 29. novembera, kedy ho pri veľkom návrate čaká súboj s Royom Jonesom Jr. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

17 days to go. Visit TysonOnTriller.com and pre-purchase the PPV event now! #TysonJones

Príspevok, ktorý zdieľa Mike Tyson (@miketyson),


Tagy: Mike Tyson

Zdroj:
športky
Foto:
SITA/AP - Willy Sanjuan/Invision

DISKUSIA